Pietums

Pietų patiekalai.

Mes rūpinamės Jumis ir Jūsų sveikata - gaminame sriubas tik iš natūralių produktų ir nenaudojame jokių konservantų bei skonio stipriklių. Iš siūlomų sriubų – tikrai išsirinksite mėgstamiausią – raugintų agurkų, pupelių, burokėlių, ukrainietiškų barščių, šviežių ar raugintų kopūstų, žirnių, rūgštynių, šviežių daržovių, vištienos, špinatų ar kitą sriubą. Pagardinkite grietine, žalumynais. Užtruksite vos keletą minučių, o šeimai paruošite skanų, sveiką patiekalą.

Skanaus!

Marinatai

Marinatai

Šiai grupei priskiriamos marinuotos , konservuotos daržovės ir grybai.Aukštą produktų kokybę lemia didelis dėmesys daržovių pasirinkimui ir pirkimui. Pastovus bendravimas su augintojais ,bendrai parenkamos tinkamos sėklos, kontroliuojamas trąšų ir  pesticidų panaudojimas. Daržovių ir produkto kokybė kruopščiai tikrinama kiekviename gamybos lygyje. Pats populiariausias mūsų gaminys yra Marinuoti agurkai. Marinuoti agurkai, pomidorai skanu valgyti vienus, prie šaltų, karštų patiekalų. O kokie skanūs šaltibarščiai su mūsų obuolių sultyse konservuotais burokėliais!

Skanaus!

Tomatiniai

Tomatiniai padažai

Mūsų  pomidorų padažai gaminami pagal laiko patikrintus receptus. Naudojamos technologijos leidžia  užtikrinti gaminamos produkcijos aukštą kokybę. Nors tradiciniai padažai turi daugybę mėgėjų, tačiau atrandame daug viliojančių idėjų kurti naujus ir juos pateikti vartotojams. Pomidorų padažai tinka pagardinti šaltus užkandžius, kaštus mėsos, žuvies patiekalus, sriubas, padažus.

Skanaus!

Majonezai

Majonezas

Vieni iš mūsų mėgsta maistą paskaninti druska, pipirais, kiti neatsispiria majonezo pagundai.  Klasikinių majonezų skonių išgavimui, gamybai naudojame aukščiausios kokybės ingredientus, o gautas rezultatas – universalus produktas, kuriuo pagardinus ,Jūsų   patiekalas bus dar sodresnis ir gardesnis.

Kiekvieną dieną naujas skonis !                                                                     

Užkandiniai

Užkandiniai patiekalai

Patiekalai gaminami iš kruopščiai atrinktų daržovių, grybų, žuvies. Ilgametė technologų darbo patirtis ir aukštos kokybės žaliava – tai svarbiausi komponentai padedantys sukurti ypatingo skonio produktus. Puikiai suprantame, kad vartotojai turi šimtus pasirinkimo galimybių. Mūsų siekis –palengvinti aukštos kokybės produktų rinkimąsi. Mes stengiamės tiekti tokią produkciją, kurią pristatydami galėtumėme didžiuotis. Užkandinius patiekalus galite valgyti vienus ar derinti su kitais šaltais ar karštais patiekalais. Užtepai su tunu ar lašiša, pagardinti įvairiais prieskoniais, bus puikus užkandis užsukus netikėtiems svečiams.

Skanaus!
 

Saldūs

Saldūs

Uogienė  paprasčiausias būdas ilgiau išlaikyti uogas. Iki šių dienų uogienių receptai liko nepakitę: uogos verdamos su cukrumi. Džemai kaitinami tol, kol gaunasi beveik želė konsistencija. Taip pat gaminame trintas uogas ir vaisius su cukrumi. Ypatingai tikriname uogų ir vaisių kokybę. Atrenkame tik pačią geriausią žaliavą.Uogienės ar džemai tinka pagardinti blynelius ar košes. Arba tiesiog skanaukite užsitepę ant šviežios bandelės.

Skanaus!

Padažai

Kiekvienas padažas pagamintas tik iš atrinktų ir tarpusavyje suderintų ingredientų.

Pasaulio skoniai jūsų virtuvėje!